Hýbej se a zbohatni

Dopolední výlet byl ke dvěma rybníkům – Kavanovu a Kandlovu mlýnu. K vidění byly bruslařky, kapři i rybí potěr. Po cestě se nám plazil slepýš, překvapil nás, ale nešlápli jsme na něho. Po svačině jsme přešli do Štěpánčina parku, kde jsme si pohráli a odpočinuli. Od čtvrt na jedenáct pak následovala beseda v městské knihovně s názvem „Putování za řemesly“ s paní knihovnicí Jiraňovou.

Žáci 7. A prokázali, že se krom chůze nebojí ani práce – pomohli při nakládání papíru během sběrové akce. Potom jsme vyrazili vstříc 14 kilometrovému pochodu směr Rohanov a zpět. A i když jsme cestou opět trochu zabloudili do lesa a houští, úsměv nás neopustil a ještě jsme si k tomu pěkně zatleskali, viď Kryštofe? 🙂

Výšlap 7. B směr Perlovice byl plný úsměvných momentů a legrace. Dané kilometry zvládli všichni úspěšně a mohli si tak dát sladkou odměnu (zmrzlinu)! 🙂