Od pondělí 18. 5. 2026 bude částečně obnoven provoz školní družiny v „domečku“.
Změna se týká pouze RANNÍ ŠKOLNÍ DRUŽINY, vše ostatní zůstává prozatím bez změny.
Děti budou od příštího týdne chodit opětovně do ranní ŠD do domečku, už nemusí chodit přes šatnu.
O dalších změnách Vás budeme včas informovat.
Petra Sandanyová